fbpx
Image
Image
mutfağı keşfet

biz pişirelim, siz yiyin.

markaşef, gücünü sektörde ya da kendi alanında en çaylağı 2 yıl, en tecrübelisi 15 yıla varan tecrübeye sahip ekibinden ve her biri alanının en iyisi olan iş ortaklarından alır.

Bizzat ben 15 yılı aşkın süredir dijital pazarlama ve e-ticaretin içindeyim. Son 9 senedir hem kendi markamla, hem de çok yakın danışanlarımla e-ticaret yapıyorum. Her iki alanda da gelişmeleri anlık takip ediyor, firmalarımıza da her yeni trendi adapte ediyorum. Ekibimizi de hem aynı bilinçle yönetiyor, hem de sürekli ekip içinde ve dışarıdan hizmet alarak alanlarında eğitim almlarını sağlıyorum.

2019'da tek başıma, firmalara danışmanlık ve eğitimler vererek başladığım bu serüveni, 2020 yılı ortası itibariyle, pandemi nedeniyle artan talebin de etkisiyle ajans haline getirerek ekibimizi büyüttük.

markaşef'te üç ana ekip bulunur. e-ticaret, dijital pazarlama ve tasarım ve eğitim. E-ticaret ekibi, müşterilerimizin ihtiyacına yönelik olarak ya proje bazlı (web sitesi kurulumu, pazar yerleri hesap kurulumu gibi) ya da firmanızın dışarıdaki e-ticaret departmanı gibi çalışır. Dijital pazarlama ekibimiz, hem pazar yerlerindeki faaliyetlerinize yönelik (özel sos), ama özellikle de kendi sitenize ve markanıza yönelik dijital pazarlama faaliyetleri yürütür. Eğitim ekibimiz ise firmanızın ihtiyacına yönelik bireysel ve kurumsal eğitimler kurgular, etkinlikler organize eder.

Doğamız gereği %100 e-ticaret firmalarına destek vermekteyiz. Sizin için ne yapabileceğimizi görmek için bize canlı destek üzerinden, WhatsApp hattımızdan, 08508853575 nolu müşteri destek hattımızdan ya da iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Sol alttaki WhatsApp modülü üzerinden ise direk bana ulaşabilirsiniz.

Sinan Eryiğit, Kurucu

EKİBİMİZ

Her şeyleriyle yanınızda olan yönetici ekibimiz, marka aşçılarımız.

Kurucu, Chief Innovator
Sinan Eryiğit
Kurucu, Chief Innovator
Yurtiçi Operasyonlar Direktörü
Emirhan Kerim
Yurtiçi Operasyonlar Direktörü
Etsy & Allegro Departman Direktörü
Muhammed Ali Şen
Etsy & Allegro Departman Direktörü
Amazon Departman Direktörü
Umut İmcik
Amazon Departman Direktörü
ÜÇ ADIMDA BAŞARI

Adım Adım Başarılı E-Satış Sistemi

Proje & Mevcut Durum <br>Analizi
01

Proje & Mevcut Durum
Analizi

Firmanın dijital dünyadaki mevcut varlıkları ile kurumsal kimlik detayları baştan aşağı incelenir, analiz edilir.

Strateji &<br>Altyapı Tasarımı
02

Strateji &
Altyapı Tasarımı

Ortaya çıkan rapora ve firmanın hedeflerine göre bir yol haritası belirlenip zaman planına dökülerek uygulamaya sokulur.

Yeniden Raporlama &<br>Geliştirme
03

Yeniden Raporlama &
Geliştirme

Görsel varlıklar, ürün & marka detayları ve altyapı düzenlendikten sonra satış odaklı çalışmalar yapılır. Bu çalışmalar raporlanır, sonuca göre yeniden stratejilendirilir ve uygulamaya koyulur.

Sıkça Sorulan Sorular

Diğer sorularınız için iletişime geçebilirsiniz.

markaşef'de bazı hizmetler için aylık, bazı hizmetler için proje bazlı, bazı hizmetler için ise başarı oranında prim sistemi ile fiyatlandırma yapılmaktadır. Fiyatlandırma projeden projeye değişmektedir. Giriş seviyesi paketlerimiz için fiyatlandırmamız ana sayfada yer almaktadır. Ancak giriş seviyesi (start-up) olup olmadığınızla ilgili bir değerlendirme yapılmaktadır. Detay için iletişime geçebilir ya da hemen sağ üstten teklif isteyebilirsiniz.
markaşef'de her firmanın -projesine göre- en az bir adet hesap yöneticisi bulunur. Bu hesap yöneticisi, markanızın markaşef içerisindeki ana temsilcisidir. Ekiple aranızdaki köprüyü kurar. Projeye göre birden fazla hesap yöneticiniz olabilir.
markaşef, yıllardan gelen tecrübesi ile bütün firmaların DNA'sına uyum sağlayacak belirli iş ortakları ile çalışmaktadır. Bu tecrübe hem sizi deneme - yanılma sürecindeki zaman ve para maliyetinden kurtarır, hem de özel anlaşmalarımız sayesinde indirimli ya da avantajlı hizmet almanızı sağlar.
markaşef, günümüz trendlerine uygun olarak hibrit çalışma sistemine sahiptir. Çalışanlarımız haftanın belirli günlerinde evlerinden, belirli günlerde ofisimizden çalışmaktadır. Genel merkezimiz Akasya Acıbadem Rezidans içerisinde yer almaktadır. Ayrıca müşteri temsilcilerimiz periyodik olarak sizleri ofislerinizde ziyaret etmektedir. markaşef ekibinde yer almak için üst menüdeki "Kariyer" linkine tıklayarak bilgi alabilirsiniz.
Image
markaşef'te kariyer

Mutfağımızda yeni şeflere, aşçılara, bulaşıkçılara, çaycılara her zaman açığız.

Hemen kariyer sayfamızı incele, CV'ni bırak, çat kapı gel. Çekinme.

Image
Image
Image