fbpx
Image
Yetenekli ve Alanında Tecrübeli Ekip

Aydan aya gelişen, hem markanıza hem de cironuza yansıyan bir iş birliği vadediyoruz.

icon04
SIFIRDAN E-TİCARET SİTESİ KURULUMU

İstediğiniz e-ticaret alt yapısıyla, sıfırdan, Google v.b. arama motorlarına tam uyumlu, SEO geliştirmeleri yapılmış, Google Merchant ya da Facebook kataloglarına uygun, bütün dijital pazarlama normlarına uyumlu bir web sitesini tasarlayıp teslim ediyoruz.

icon02
Yurtiçi & Yurtdışı Pazaryerleri Hesap Kurulumu

Hem yurt içindeki, hem de yurt dışındaki bütün pazar yerlerinde özel anlaşmalarımız ve iş ortaklıklarımız sayesinde hesap kurulumlarınızı çok hızlı ve avantajlı şekilde yapıyor, anlaşmamıza odaklı olarak mağaza tasarımlarını yapıp belirli oranda ürün listeleme yapıp teslim ediyoruz.

icon03
Mevcut Durum & Tavsiye Raporu

Bütün süreçlerini kendileri yürütmek isteyen ya da bizimle çalışmadan önce bir genel değerlendirme talep eden müşterilerimiz için firmanın hem dijital pazarlama alanında, hem de e-ticaret süreçlerindeki mevcut durumunu analiz edip firmaya uygun, stratejik bir yol haritası çıkarıp sunumunu yapıyoruz.

icon06
HESAP YÖNETİMİ

Anlaşmamıza göre, firmanızın hem yurt içi, hem de yurt dışı bütün e-ticaret hesaplarınızı yönetiyor (kendi siteniz dahil), gerekli düzenlemeleri yapıyor, ürün listeleme & kaldırma süreçlerini yönetiyor, kampanya ve promosyon takibini ve daha bir çok konuda hesabınızı yönetiyoruz. Firmanızın e-ticaret departmanı gibi çalışıyoruz. Size sadece paketleri kargolamak kalıyor.

icon01
E-TİCARET OTOMASYONU

Firmanızın mevcut e-ticaret sistemini analiz edip, sizler için uçtan uca otomatik işleyen bir e-ticaret sistemi kurguluyoruz. Buna lojistik, faturalama, iade operasyonu gibi bir çok alan dahil.

En Sevilen Hizmetimiz
DAHA FAZLA BİLGİ AL
icon05
DİJİTAL PAZARLAMA OTOMASYONU

Dijital pazarlama departmanımız ile firmanızın bütün dijital varlıkları baştan aşağı incelenip e-ticarete uygun, özel dijital pazarlama kurgumuza dahil ediliyor. Bu sistem sayesinde Trendyol'da, HepsiBurada'da, başka bir pazar yerinde ya da kendi sitenizde, Facebook'da ya da her hangi başka bir noktada, satış noktasına göre değişmekle birlikte içeriğimizi ya da ürünümüzü tıklayan, görüntüleyen ya da satın alan herkesi özel olarak segmente edip çeşitli pazarlama kampanya akışlarına dahil edebiliyoruz. Bu sistemi kurguladığımız noktada, sizin dijital pazarlama kurgusunu başlatabilmek adına ERP ya da entegratörünüz üzerinden yeni ürün satışa açmanız, tetikleme açısından yeterli oluyor.

icon05
DİJİTAL PAZARLAMA & MARKA

Markanızın bütün reklam ve sosyal medya mecralarındaki reklam & pazarlama faaliyetlerini yürütüyoruz. Özellikle sosyal medyayı çok aktif kullanıyor, markanız için hem bir görünürlük ve prestij kaynağı; hem de bir satış kanalı haline dönüştürüyoruz. Ayrıca Google ve Facebook / Instagram reklamları ile hedef kitlenizin sizi daha yakından tanımasını sağlıyor, sizin tarafınızdan ulaşılmayı bekleyen potansiyel müşterilerinize ulaşmış oluyoruz. Influencer kampanyaları ile ise markanızın hedef kitleniz arasındaki prestijine ve önerilir marka olma gücüne katkıda bulunuyoruz.

kurumsal
MARKA & KURUMSAL KİMLİK

Firmanıza özel marka seçiminize destek oluyor, dilerseniz logodan kurumsal kimliğe kadar bütün tasarımlarınızı ayrıca projelendirerek gerçekleştiriyoruz.

online-call
PAZAR YERİ ÖZEL DANIŞMANLIK

Trendyol, Hepsiburada, Çiçek Sepeti, AliExpress, Amazon gibi pazar yerleri ile uzun zamandır çalışıyoruz. Bütün pazar yerlerinde iletişimde olduğumuz departman temsilcileri mevcut. Bazen bu platformlarda yaşanan problemleri çözmenin, taleplerinizi iletmenin zor olduğunu biliyoruz. Bu noktada hem sizler, hem de bu platformlar için güvenilir bir köprü görevi yapmaya çalışıyoruz. Ayrıca bütün bu platformların kendilerine has işleyişleri mevcut. E-ticaret serüveninizde başarılı olabilmeniz için, mağaza ve ürünlerinizi her platforma özel düzenliyor, satış sırasında karşınıza çıkabilecek sorunların çözümünde destek oluyoruz.

Nasıl İlerliyoruz?

Proje Yönetim Süreci

Markanızın, görsel varlıklarınızın ya da e-ticaret operasyonunuzun mevcut durumunuzu analiz ediyor, iyi giden ve aksayan noktalarını raporluyor; sizlere sunuyoruz.
İlettiğimiz bu rapor ve sizin kurumsal olarak hedeflerinizi sizlerle birlikte harmanlayarak bir yol haritası ve stratejik ilerleme planı kurguluyoruz.
E-Ticaret alt yapınızın bu planlamamıza uygunluğunu denetliyor, gerekli noktaları sizlerin de onayıyla güncelliyor, değiştiriyor ya da iyileştiriyoruz.
Hazırladığımız planlamayı çeşitli testlerle uygulamaya koyuyoruz. Piyasadan aldığımız tepki ve geri dönüşlere göre geliştirmeler yapıyoruz. Sağlamlığına emin olduğumuz noktada ise yoğun bir satış & pazarlama faaliyetine girişiyoruz.
Bütün bu sistemi çalışmaya bıraktıktan sonra hedeflediğimiz karlılık odaklı ciro rekorlarına ulaşmak için gereken tek şey "zaman" oluyor. Bundan sonrası hedefimize ulaştıkça sistemi ya da pazarlama bütçemizi arttırarak rekor tazelemek oluyor.
Image
İNOVASYONU KEŞFET

Uluslar arası e-ticaret büyüme ajansı!

Hem yurt içinde, hem de yurt dışında firmanızın ve satış yaptığınız her noktanın DNA'sına uygun çözümler arıyorsanız, marka ve mutfağımıza hoş geldiniz!

biz pişirelim, siz yiyin.