fbpx
Image
Proje

Uçtan Uca E-Ticaret Yönetimi & Dijital Pazarlama

Müşteri

Top Step

Ne Yaptık?

Bütün pazar yerleri ve genel e-ticaret operasyonu analiz, yeniden düzenleme, altyapı iyileştirmesi, hesap yönetimi ve dijital pazarlama çalışmaları.

Zor Süreçleri Kolaylaştırın – Profesyonel ekibimiz sayesinde, kaliteli içerikle etkin sonuç alırız.

TEKLİF İSTE
Image
GENEL ÖZET

Top Step – Büyülü Güzelliğe Atılan İlk Adım!

Top Step, kendi bünyesinde değerini bilen kadınlar için üst kalite iç giyim ürünleri üreterek ilk elden satışa sunan, yurt içinde bütün e-ticaret satış noktalarını kullanan, yurt dışına da ihracatı olan büyük bir firma.

Top Step’in bütün e-ticaret altyapısını (fatura sistemi, ürün yönetim sistemi, entegratör, ERP…) baştan aşağı yenileyip tamamen birbiriyle entegre bir sistem kurduk.

Sürekli kurguladığımız satış arttırıcı operasyonlar sayesinde, Top Step’in cirosu her ay ortalama %43 arttı. Ciro artarken, kârlılığın artış oranı ise çok daha fazla bir oranı yakaladı.

Son olarak, ticimax altyapısıyla bayi sistemini de içeren bir toptan satış sitesi (toptansutyen.com) tasarladık. Yurt dışında bir marka tescil ettirerek WholeSalesBras markasıyla (wholesalebras.com.tr sitesi yapım aşamasında) e-ihracata başladık. Bütün yurt dışı pazar yerlerinde kurulumları yaptık.