fbpx
Image
Çiçeksepeti’nden markaşef’e Özel Kaçmaz Fırsatlar

Çiçeksepeti’nden markaşef’e Özel Kaçmaz Fırsatlar

Çiçeksepeti, son dönemde satıcılarına sağladığı imkanlar, yurt dışı tarafında yaptığı atak ve reklam & pazarlama çalışmalarında gösterdikleri satıcılar açısından olumlu yöndeki agresifliği nedeniyle iş ortaklığı kurduğumuz ve hem bizim tarafımızda, hem de Çiçeksepeti kanalıyla bize ulaşan satıcılar tarafında ciddi memnuniyet yaratan bir pazar yeri.

Yurt içi pazar yerleri arasında sadece Çiçeksepeti‘nde görebileceğiniz yüksek düzeyde kişiselleştirilmiş ürün satabilme olanağı, özellikle bu alanda satış yapma imkanı olan satıcılar için eşsiz bir platform sağlıyor. Bu alanda satış yapan müşterilerimizle Çiçeksepeti tarafında ciddi başarı yakalıyoruz.

Bunun yanında pazar yerleri rekabetinde de ciddi yatırım ve atılımları olduğunu biz yakından takip ediyoruz. Çok yakında o tarafta da ciddi pazar payına sahip olacaktır Çiçeksepeti. Dolayısıyla, özellikle e-ticaretin en kârlı ayları da yaklaşırken, burada ne kadar erken yer alırsanız burada sektörünüze ait pazar payını da o kadar hızlı elde etmiş olursunuz.

Biz markaşef olarak Çiçeksepeti’nde en uygun ve hızlıca satış görebileceğiniz stratejilerle mağaza kurulumlarınızı 500 adete kadar ürün yükleme dahil sadece 3 gün içerisinde yapıyoruz. Bu hizmetten faydalanmak için şu adresteki formu doldurmanız yeterli.

0 Komisyon, Tam ₺1500 Reklam Bakiyesi HEDİYE!

Eğer görsele ya da aşağıdaki “HEMEN MAĞAZA AÇ” butonuna tıklayarak mağaza açarsanız markaşef’e özel ₺1500 reklam bakiyesi ve tam 2 ay boyunca (ya da toplamda ₺100.000 ciro elde edene kadar) satışlarınız üzerinden hiç komisyon ödemeyeceksiniz!

Yorum Yapın